سوالی دارید؟

لطفاً سؤالات زیر را بخوانید و اگر نتوانستید پاسخ خود را پیدا کنید، سؤال خود را برای ما ارسال کنید ما در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

پرسش و پاسخ

پرسش های متداول

میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟

بله، ساروشا تسهیلاتی را فراهم کرده، شما میتوانید تا سقف 200 میلیون تومان به صورت اقساط با بازپرداخت 6 ، 9 و 12 ماهه از سایت ساروشا خرید کنید.

آیا امکان افزودن کالا (ادغام) به سفارش قبل وجود دارد؟

درصورتی که سفارشی در حال اماده سازی دارید و قصد خرید کالای جدید دیگری را دارید ، میتوانید با بخش فروش تماس گرفته تا کالای جدید را به فاکتورتان اضافه کنند.

از چه روشهایی میتوانم سفارش خود را پرداخت کنم ؟

با توجه به مبلغ فاکتور از طریق درگاه بانکی، انتقال وجه بین بانکی و سایر روش های موجود اقدام به پرداخت مبلغ فاکتور نمایید

ارسال سفارشات حجیم و سنگین به روش باربری چگونه است؟

بنا به درخواست شما و حجم بار انتخاب روش های ارسال بار صورت می گیرد

هزینه ی ارسال در ساروشا چگونه محاسبه میشود؟

هزینه های ارسال عمدتا به حجم بار و فاکتور خرید شما بستگی دارد پس از مشخص شدن حجم بار یکی از روش های ارسال انتخاب و هزینه باربری اعلام میگردد.

در صورت بروز تاخیر در تامین کالا چطور اطلاع رسانی صورت میگیرد؟

درصورتیکه تامین و یا ارسال کالا با تاخییر مواجه شود از طریق راه های ارتباطی که مشتریان در اختیار ساروشا میگذارند اطلاع رسانی می شود.

آیا کالاهایی که توسط ساروشا تامین میشوند اصل هستند؟

با توجه به اینکه ساروشا مستقیما با واردکنندگان و تولیدکنندگان همکاری میکند کلیه کالاها دارای ضمانت اصالت می باشند.

لازم به ذکر است با توجه به وضعیت تحریم های بین المللی تامین برند اصلی برخی کالا های مورد نیاز مشتریان مقدور نمی باشد، در این صورت موارد لازم درمورد برند جایگزین به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

گارانتی کالاها شامل چه مواردی می‏‌شود؟ چطور میتوانم از خدمات گارانتی استفاده کنم؟

به این دلیل که گارانتی شرکت‏‌های مختلف بر اساس نوع کالا متفاوت است و بنابراین در اینجا پاسخگویی دقیق ممکن نیست، بهترین کار این است که با خود شرکت‌های گارانتی کننده تماس بگیرید.

 

در صورتی که کالا ایراد ظاهری داشته باشد ، تا چه زمانی مهلت برگشت کالا را دارم؟

آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 7 روز پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش ساروشا از طریق صفحه تماس با ما، ثبت درخواست مرجوعی در پروفایل یا تلفن به ما اطلاع داده شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ساروشا بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

چطور یک شخصیت حقیقی یا حقوقی میتواند توسط ساروشا ، کالای خود را بفروش رساند؟

برای کسب اطلاعات بیشتر و شرایط همکاری از طریق فرم روبرو یا شماره های تماس با بخش بازرگانی ساروشا در ارتباط باشید.

چطور میتوانم سفارشم را لغو کنم ؟

برای لغو سفارش حداکثر تا 24 ساعت پس از واریز وجه با شماره های موجود در صفحه تماس با ما، با بخش فروش تماس گرفته و سفارش خود را لغو کنید.

لازم به ذکر است در صورتیکه سفارش شما از فروشندگان خریداری و تامین شده باشد ، زیان ناشی از لغو سفارش برعهده خریدار است و از مبلغ واریزی کسر میگردد.

ضوابط و قوانین همکاری با ساروشا برای فروش چیست؟

مشتری مداری در راس ارزش‌های سازمانی‏ ساروشا قرار دارد و از آنجا که خریداران نه تنها مشتری ساروشا بلکه مشتری تمام فروشندگان هستند، جلب رضایت آنها باید اولین و بالاترین اولویت همه‌ی ما باشد.

فرم تماس

پشتیبانی